Konak Hastanesi - Sakarya | Randevu Sistemi

Bölüm Seçiniz

Doktor Seçiniz

Tarih & Saat Seçiniz

Kişisel Bilgilerinizi Giriniz

Lütfen İlgili Alanları Doldurunuz

Lütfen İlgili Alanları Doldurunuz

Tanıtım

Özel Konak Sakarya Hastanesi, Konak Hastanelerinin, İzmit, Gebze ve Gölcük Aile Konak’tan sonra 4. Hastane kompleksi olma özelliğini taşımaktadır. 

Özel Konak Hastanesi Sakarya,  Serdivan’da 14 bin metrekare alan üzerine kurulmuştur.Hastanenin 1620 metrekarelik bölümü yeşil alana sahiptir. Hastanemiz 7 gün 24 saat hizmet veren Acil Servis ünitemiz ve 26 poliklinikte 51 hekim ile dahili ve cerrahi branşlarda hizmet vermektedir.

Hastane 111 yataklı olacak şekilde planlanmıştır. Açılışta 75 yataklı olarak hizmet veren hastanemizin şuandaki yatak kapasitesi 102 yataktır.Anjiyo ünitesi ve Kardiyo Vasküler Cerrahi Branşının tüm alt yapısı hazırlanmıştır. Hastanede 14 Genel Yoğun Bakım, 5 Koroner Yoğun Bakım, 15 Yeni Doğan Yoğun Bakım ünitesi mevcuttur.Sakarya için Erişkin Yoğun Bakım 3. Basamak , Koroner YoğunBakım 2. Basamak , Yenidoğan Yoğun Bakım 3. Basamak.Planlanan kapasite artışından  sonra Yetişkin Yoğun Bakım kapasitesi 15+3, Yeni Doğan Yoğun Bakım kapasitesi ise 17+1 çıkartılacaktır. Özel Konak Hastanesi Sakarya’da 45 kişilik eğitim salonu ve 144 kişilik normal  ve 17 kişilik VIP yemek salonuyla Sakaryalılara hizmet vermektedir.

Konfor, teknik donanımı ve hekim kadrosu ile bölgenin iddalı hastanesiyiz. Güleryüzlü ve güncel sağlık hizmeti ile yolumuza güçlü bir şekilde devam ediyoruz.

Özel Konak Hastanesi Sakarya,Bebek Dostu hastane olma kapsamındaki çalışmalarıyla ve "Anne Sütü Mucizedir." ilkesiyle anne sütünü tüm annelere tavsiye ediyor.