Konak Hastanesi - Sakarya | Randevu Sistemi

Bölüm Seçiniz

Doktor Seçiniz

Tarih & Saat Seçiniz

Kişisel Bilgilerinizi Giriniz

Lütfen İlgili Alanları Doldurunuz

Lütfen İlgili Alanları Doldurunuz

13 Ekim 2017 17:00

Çifte Bayram Yaşıyoruz

Özel Konak Hastanesi Sakarya Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Mübarek Kurban Bayramı dolasıyla bir mesaj yayınladı.

ZAFER BAYRAMI

Başhekim Op. Dr. Köse Zafer Bayramı mesajında, “Milli Mücadelemizin nihai zaferle sonuçlandığı 30 Ağustos Zafer Bayramımızın mutluluğunu yaşıyoruz. Bağımsızlığımıza kast etmek isteyen düşmanlarımıza karşı asırlarca sürecek bir kahramanlık destanı yazdığımız bu büyük zaferimizin 95.yıldönümü vesilesi ile aziz şehitlerimize bir kez daha rahmet, kahraman gazilerimize minnet duyduğumuzu ifade etmek istiyoruz” dedi.

KURBAN COŞKUSU

Kurban Bayramının birlik ve beraberlik için önemli bir vesile olduğunu kaydeden Başhekim Op. Dr. Köse son olarak şunları kaydetti: “Bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlar birlikte olma ve paylaşmanın sembolleşmiş günleridir. Kurban Bayramı toplumumuzun asırlardır sürdürdüğü önemli bir ibadet ve yardımlaşma anlamı taşıdığı için gönlümüzdeki yeri çok ayrıdır. Ben Kurban Bayramımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Tüm hemşerilerimizin çifte bayramını tebrik ediyorum.”